Jak se k nám dostanete


VlakemDo Třince můžete přijet vlaky společností České dráhy, RegioJet a Leo Express.

Nejlépe je vystoupit na zastávce Třinec – Centrum, odkud je to asi 10 min. pěšky.

Projdete náměstím TGM a následně do kopce směrem na náměstí Svobody. Už na nám. TGM uvidíte vpravo na kopci budovu Steelhause.


V případě, že vlak nestaví na zastávce Třinec – Centrum, je třeba vystoupit na stanici Třinec a následně použít MHD nebo taxi.  Odjezdy autobusů ze zastávky „žel.st.“ do zastávky „Lyžbice, Terasa Kosmos“ najdete na http://jizdnirady.idnes.cz/trinec/spojeni/.

AutemVe směru od Frýdku-Místku, Českého Těšína

Z důvodu výstavby nové rychlostní komunikace kolem Třince, doporučuji nepoužívat na rychlostní komunikaci R48 sjezd na 62. km, ale pokračovat dál 8 km směrem na Český Těšín a použít sjezd na 70. km. Dále po silnici č. 11 (cca 1 km) a na první křižovatce odbočit vpravo na silnici č. 468. V Třinci projedete kolem vlakového nádraží, na kruhovém objezdu použijte první výjezd a na světelné křižovatce pokračujte rovně. Na křižovatce u kostela odbočte vlevo a jeďte asi 1,5 km po hlavní silnici, po pravé straně stojí budova Steelhause (vlevo Hypermarket Albert).
Nejlépe zaparkovat v podzemním parkovišti Hypermarketu Albert.


Ve směru od Jablunkova (Čadca, Žilina)

Po silnici č. 11 za mostem přes řeku Olši na světelné křižovatce  odbočte vpravo na ulici Jablunkovskou. Po cca 1 km na kruhovém objezdu použijte 3. výjezd. Pokračujte přes náměstí TGM, na dalším kruhovém objezdu použijte 2. výjezd a na kopci odbočte vpravo. Po levé straně stojí budova Steelhause. 
Nejlépe zaparkovat v podzemním parkovišti Hypermarketu Albert.