Jak se k nám dostanete


VlakemDo Třince můžete přijet vlaky společností České dráhy, RegioJet a Leo Express.

Nejlépe je vystoupit na zastávce Třinec – Centrum, odkud je to asi 10 min. pěšky.

Projdete náměstím TGM a následně do kopce směrem na náměstí Svobody. Už na nám. TGM uvidíte vpravo na kopci budovu Steelhause.


V případě, že vlak nestaví na zastávce Třinec – Centrum, je třeba vystoupit na stanici Třinec a následně použít MHD nebo taxi.  Odjezdy autobusů ze zastávky „žel.st.“ do zastávky „Lyžbice, Terasa Kosmos“ najdete na http://jizdnirady.idnes.cz/trinec/spojeni/.

AutemVe směru od Frýdku-Místku - 1. varianta

Na rychlostní komunikaci R48 použijete sjezd na 62. km, dále pokračujete asi 6 km po silnici č. 68 přes obce Hnojník, Střítež a Ropice Zálesí. Pak odbočíte doprava na novou rychlostní komunikaci č.11 a pokračujete cca 7 km. Na prvním sjezdu odbočíte směrem na Třinec. Na kruhovém objezdu použijte první výjezd a budete pokračovat po silnici cca 1 km. Na světelné křižovatce odbočíte doleva a budete pokračovat rovně asi 700 m, dále na kruhovém objezdu použijete třetí výjezd. Po levé straně uvidíte budou Steelhause (vpravo Hypermarket Albert).
Nejlépe zaparkovat v podzemním parkovišti Hypermarketu Albert.

Ve směru od Frýdku-Místku - 2. varianta

Na rychlostní komunikaci R48 sjezd neodbočovat na 62. km, ale pokračovat dál 8 km směrem na Český Těšín a použít sjezd na 70. km. Dále po silnici č. 11 (cca 1 km) a na první křižovatce odbočit vpravo na silnici č. 468. V Třinci projedete kolem vlakového nádraží, na kruhovém objezdu použijte první výjezd a na světelné křižovatce pokračujte rovně. Na křižovatce u kostela odbočte vlevo a jeďte asi 1,5 km po hlavní silnici, po pravé straně stojí budova Steelhause (vlevo Hypermarket Albert).
Nejlépe zaparkovat v podzemním parkovišti Hypermarketu Albert.


Ve směru od Slovenska (Čadca, Žilina)

--
Na rychlostní komunikaci č. 11 odbočite na sjezdu v Oldřichovicích. Na kruhovém objezdu použijte první výjezd a budete pokračovat po silnici cca 1 km. Na světelné křižovatce odbočíte doleva a budete pokračovat rovně asi 700 m, dále na kruhovém objezdu použijete třetí výjezd. Po levé straně uvidíte budou Steelhause (vpravo Hypermarket Albert).
Nejlépe zaparkovat v podzemním parkovišti Hypermarketu Albert.

Třinec

Adresa:

Budova STEELHAUSE
nám. Svobody 527
739 61 Třinec