Ubytování

Centrum města
STEEL Hotel


HOTEL STEEL nabízí ubytování v moderních pokojích a apartmánech přímo v centru města Třince. Nepřetržitá recepční služba, internet formou WIFI, parkování. Součástí hotelu je také STEELRESTAURANT A STEELBAR.
Penzion TERRA


Penzion TERRA nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, satelitem, WIF a, parkováním. Vedle penzionu se nachází restaurace.
CLASSIC CENTRUM

CLASSIC CENTRUM nabízí ubytování v pokojích a apartmánech v části Třinec -  Staré Město.Penzion a ubytovna Svět 2


Penzion a ubytovna SVĚT 2 nabízí ubytování v rekonstruovaných pokojích a apartmánech. Pokoje jsou  rozmístěny ve 2.NP, sociální zařízení je na chodbě. Apartmány mají vlastní sociální zařízení. Internet formou WIFI, parkování.
V okolí TřincePenzion Tyra


Penzion se nachází v části Třinec - Tyra  a nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, lednici a parkováním.

Vzdálenost od centra města cca 8 km.


Penzion U Haliny


Penzion se nachází v části Třinec - Tyra  a nabízí ubytování v chatkách, které  disponují samostatným sociálním zařízením a sprchovým koutem. V chatce je plně vybavená kuchyň. Do každé chatky je zaveden internet.

Vzdálenost od centra města cca 9 km.Restaurace a penzion Gutská Bašta

Penzion se nachází v části Třinec - Guty  a nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí  a internetovým připojením.

Vzdálenost od centra města cca 9 km.Penzion STADION

Penzion se nachází v obci Bystřice  a nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV.

Vzdálenost od centra města cca 6 km.


Další možnosti ubytování najdete na internetu.